ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

Z Rozdělova přes železniční přejezd na Velkou Dobrou neprojedete

Úterý, 4. května 2021 07:10

V pondělí začala oprava železničního přejezdu u zastávky Kladno-Rozdělov. Uzavřena je i cesta přes trať pro pěší a cyklisty Na Lapáku. S úplnou uzavírkou musí řidiči počítat také v ulici Pod Hájem. Obousměrně je již zprovozněna Kleinerova i Unhošťská ulice.

Z Rozdělova přes železniční přejezd na Velkou Dobrou neprojedete. (Foto: KL)

Z důvodu opravy trati Kladno – Krupá je od pondělí 3. května uzavřen železniční přejezd u zastávky Kladno-Rozdělov. Ze stejných příčin je současně uzavřena i cesta přes trať pro pěší a cyklisty Na Lapáku. Práce by měly trvat do 18. května.

Z Rozdělova přes železniční přejezd na Velkou Dobrou neprojedete. (Foto: KL)

Na další úplnou uzavírku narazí řidiči v ulici Pod Hájem, a to v úseku ulic Vojtěcha Dundra a Malá Strana. Opravují se tam chodníky. Dopravní obsluha přilehlé oblasti je zajištěna sítí místních komunikací. Práce by měly být hotové 13. května.

Na další úplnou uzavírku narazí řidiči v ulici Pod Hájem. (Foto: KL)

Kleinerova ulice v Kladně je již obousměrně průjezdná od 2. května. Oprava komunikace se týkala křižovatek s ulicemi Vašatova a Edvarda Beneše. Postupně se pracovalo i na opravě povrchu v obou směrech komunikace v ulici Unhošťská. Tam práce skončily v neděli 2. května.

Kleinerova ulice v Kladně je již obousměrně průjezdná od 2. května. (Foto: KL)
Postupně se pracovalo i na opravě povrchu v obou směrech komunikace v ulici Unhošťská. (Foto: KL)

Autor: (mv)