Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Hokejbalová extraliga hlásí restart! Kladno naskočí zpátky do soutěže v neděli

Pondělí, 3. května 2021 07:00

V minulém týdnu dostala hokejbalová nejvyšší soutěž výjimku od ministerstva zdravotnictví a už tento víkend by se měla opět rozeběhnout! Kladeňáci se do ní vrátí v neděli, kdy by se od 11 hodin měli představit v Mostě.

Hokejbalová extraliga hlásí restart! Kladno naskočí zpátky do soutěže v neděli. (Ilustrační foto: KL)

I hokejbalisté budou muset splnit přísná opatření, aby mohli sezonu dohrát. Před každým zápasem se budou muset prokázat negativním testem, který nesmí být starší 48 hodin. Při dodržení těchto podmínek by ale tento ročník měl poznat vítěze! Základní část přitom bude zkrácena, takže se každý s každým utká pouze jednou. Následovat bude už tradičně play off, které by mělo odstartovat 26. června.

Kladenští rysové stihli odehrát v této sezoně jen čtyři zápasy, se ziskem plných dvanácti bodů ale byli hned třetí za pražským Kert Parkem a Pardubicemi. Oba tyto týmy však odehrály o dva duely více. Kladno má nyní před sebou ve zkráceném extraligovém ročníku sedm utkání. Samotný restart přitom přijde už o tomto víkendu! Většina mužstev naskočí zpátky do soutěže v sobotu, Kladeňáci jako jediní až v neděli na půdě Mostu.

Autor: (fa)