Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Ve Stochově po sobě zloděj zametl stopy tím, že ukradl fotopast

Pondělí, 26. dubna 2021 07:30

Ve Stochově se zachtělo zloději přijít si na majetek tak, že vykrade neobydlený dům. V něm se však nenacházelo nic cenného, co by se dalo zpeněžit. Proto pachatel při odchodu zcizil alespoň fotopast.

Ve Stochově po sobě zloděj zametl stopy tím, že ukradl fotopast. (Ilustrační foto: KL)

Policisté Obvodního oddělení Stochov prošetřují případ vloupání do domu v ulici Osvobození ve Stochově. Neznámý pachatel tam 17. dubna v době mezi dvacátou a třiadvacátou hodinou vnikl nejprve na oplocený pozemek nemovitosti a následně do domu, který není v současné době obýván. Celý objekt pouze prohledal, ale zřejmě se mu zde nic nehodilo a z domu odešel. Při odchodu si však všiml fotopasti, kterou odcizil. Škoda byla vyčíslena na pět tisíc korun.

Případ je prošetřován jako přečin krádeže a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí domu v inkriminovanou dobu podezřelou osobu. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Stochov, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 882. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (red)