Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V Kladně zadrželi celníci dealera drog, předali ho policistům

Sobota, 17. dubna 2021 09:00

Středa odpoledne se stala osudným pro sedmadvacetiletého dealera drog. V Kladně na Sítné ho zadrželi celníci ve voze taxislužby. Skrýval u sebe pomalu 10 gramů pervitinu. Případ si převzali přivolaní policisté.

V Kladně zadrželi celníci dealera drog, předali ho policistům. (Foto: Celní úřad pro Středočeský kraj)

 „Ve středu po šestnácté hodině při provádění své kontrolní činnosti zastavila hlídka středočeských celníků na parkovišti v Kladně na náměstí Sítná ke kontrole vozidlo taxislužby. Posádku tvořilo pět osob, z nichž jeden byl řidič. Při prohlídce automobilu celníci nasadili i služebního psa, který je vycvičen na vyhledávání omamných a psychotropních látek. Ve vozidle pod sedadlem řidiče bylo nalezeno několik plastových sáčků o váze asi 9,3 gramů, které obsahovaly krystalickou látku metamfetamin známý jako pervitin. Hlídka celníků na místě zjistila, že jeden z mužů se pokusil před celníky zbavit drogy tak, že jí podstrčil řidiči pod sedadlo,“ uvedla mluvčí Celního úřadu Yvona Matějková.

„Na policejní služebně byly provedeny prvotní procesní úkony s podezřelou posádkou vozidla. Policejním šetřením bylo zjištěno, že podezřelou osobou v tomto případě je sedmadvacetiletý muž z Kladna, který je za své protiprávní jednání nyní podezřelý z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy. Látka v plastových sáčcích byla postoupena k policejním expertízám,“ sdělila policejní mluvčí Jana Šteinerová.

V Kladně zadrželi celníci dealera drog, předali ho policistům. (Foto: Celní úřad pro Středočeský kraj)

Autor: (mv)