Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Kladenské divadlo ruší veškerá představení na duben

Úterý, 30. března 2021 07:00

S ohledem na aktuálně platná vládní nařízení a vzhledem k pokračující závažnosti epidemiologické situace jsou v kladenském divadle nuceni zrušit veškerá představení plánovaná na duben. Představení z jejich repertoáru se ruší bez náhradního termínu.

Kladenské divadlo ruší veškerá představení na duben (Ilustraační foto: KL)

Za zakoupené vstupenky na dubnová představení vám budou vráceny peníze. Pro bližší informace kontaktujte pokladnu Městského divadla Kladno na tel: 724 502 114 nebo na e-mailu: pokladna@divadlokladno.cz.

Z důvodu nařízení vlády žádá divadlo diváky, kteří si zakoupili vstupenky na představení do 31. srpna 2020, aby ho kontaktovali nejpozději do 31. března 2021 pro vrácení peněz. Z důvodu covidové situace je preferováno bezkontaktní vyřízení, ke kterému jsou potřeba tyto údaje: číslo účtu a naskenované nebo vyfocené vstupenky. Nemáte-li tuto možnost, prosím, kontaktujte pokladnu Městského divadla Kladno.

Stejná žádost směřuje také k divákům, kteří si zakoupili vstupenky na představení od 1. září 2020. V tomto případě kontaktujte divadlo nejpozději do 31. října 2021 pro viz výše požadované vrácení peněz

Pro předplatitele se z provozních důvodů nepodaří do konce sezony 2020/21 zajistit u všech inscenací náhradní termíny, proto vám divadlo nabízí finanční vyrovnání za neodehraná představení. V praxi to znamená, že za všechny reprízy, o které přijdete, dostanete na účet finanční náhradu. Celé vyrovnání proběhne v červnu 2021, kdy již bude jasný počet neodehraných kusů.

Autor: (red)