Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V Kladně ukradl zloděj z automobilu nářadí, policie hledá svědky

Pondělí, 22. března 2021 07:20

O tom, že auto není trezor, se přesvědčil muž z Kladna. Ten svého plechového miláčka zaparkoval v ulici Sportovců a nechal v něm nářadí. Když se řemeslník k vozidlu vrátil, zjistil, že byl okraden. Vše proto nahlásil na policii.

V Kladně vykradl zloděj z automobilu nářadí, policie hledá svědky (Ilustrační foto: KL)

Řemeslník z Kladna policistům uvedl, že svůj vůz zaparkoval v ulici Sportovců 16. března v půl deváté večer. Když se druhý den k němu před sedmou ranní vrátil, nářadí bylo pryč. „Jednalo se o aku šroubovák a gola sadu, oboje značky Parkside. Pachatel svým jednáním způsobil majiteli celkovou škodu, která činí částku 3 300 korun,“ uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

V současné době policisté tento případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže vloupáním a po pachateli pátrají.

Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události, kteří v inkriminovaném čase mohli spatřit podezřelou osobu pohybující se u osobního vozu Seat Alhambra v ulici Sportovců v Kladně. Poznatky, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, který vozidlo poškodil a odcizil věci, sdělte na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158.

„Policie opětovně upozorňuje řidiče i jejich spolujezdce, aby při odchodu svá vozidla řádně zabezpečili, a především v nich neponechávali žádné věci. Zloději umí využít i malou chvilku nepozornosti ve svůj prospěch. Opomenuté věci ve vozidlech jsou pro zloděje velkým lákadlem a mnohdy i snadnou kořistí,“ vysvětlila mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (red)