Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

V Kladně vykradl zloděj z dodávky televizory za 50 tisíc

Čtvrtek, 11. března 2021 07:50

O tom, že auto není trezor, se v Kladně přesvědčil řidič dodávky. Ten nechal služební automobil i s nákladem televizorů nechal zaparkovaný ve Štechově ulici. Zloděj mu ho přes noc vybral. Policie nyní hledá svědky.

V Kladně vykradl zloděj z dodávky televizory za 50 tisíc (Ilustrační foto: KL)

Minulou neděli se na policisty obrátil sedmačtyřicetiletý muž z Kladna, který jim oznámil, že mu někdo přes noc vykradl služební automobil Iveco, ve kterém měl naložené televizory. Ke krádeži mělo dojít ve Štechově ulici ze soboty 6. března na neděli.

„Zatím nezjištěný pachatel vnikl po překonání zámku do nákladového prostoru a z toho odcizil televizi LG OLED 65CX 3LA s reproduktorem LG PL7 v hodnotě 44 791 korun a televizor LG 50UN7300 v hodnotě 9 990 korun ku škodě přepravní společnosti. Poškozením vznikla škoda ve výši dvou tisíc leasingové společnosti,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.  

Případ je prošetřován jako trestný čin krádeže a jelikož se pachatel skutku dopustil za nouzového stavu, hrozí mu trest odnětí svobody na dva roky až osm let.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od případných svědků, kteří spatřili v okolí výše vozidla v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno-město nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ uzavřela mluvčí Nováková.

Autor: (red)