Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

V Kladně odstartovala rekonstrukce zimního stadionu

Čtvrtek, 11. března 2021 07:00

Dlouho očekávaná a už nezbytně nutná rekonstrukce kladenského zimního stadionu započala! Zatím probíhají práce jen vně sportoviště, hlavní část oprav a předělávek pak bude následovat s koncem sezony Rytířů.

V Kladně odstartovala rekonstrukce zimního stadionu (Foto: KL)

První práce se před stadionem rozeběhly už se začátkem měsíce března. Stavební firma si ohraničila prostor před vrátnicí a zde už pilně pracuje technika. Stroje hloubí chystanou retenční nádrž, do které bude sváděna dešťová voda z nové střechy stadionu. Obsah nádrže se bude posléze využívat na zalévání přilehlého lesa i zeleně ve městě.

Ještě během běžného provozu je v plánu také stihnout úpravy přístavků v této části stadionu, kde se nyní nachází vrátnice a prodejna Husqvarna. Na západní fasádě by pak měly být nadezděny chystané věže.

Hlavní část rekonstrukce vypukne ihned po skončení hokejové sezony kladenského A týmu, která bude podle ideálního scénáře zakončena postupem do nejvyšší soutěže. V rámci projektu se dočká stařičký hokejový stánek nové střechy, opláštění, výtahů a třetího patra, ve kterém by měly vzniknout prostory pro novináře a partnery klubu.

V Kladně odstartovala rekonstrukce zimního stadionu (Foto: KL)
V Kladně odstartovala rekonstrukce zimního stadionu (Foto: KL)

Autor: (fa)