Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Kladno poprvé v oranžovém: Rytíři se opět zapojí do projektu O kapku lepší hokej!

Čtvrtek, 4. února 2021 07:10

Rytíři budou hrát poprvé ve své historii v oranžových dresech. Proč? Znovu se totiž zapojí do projektu O kapku lepší hokej, který právě oranžové prvky symbolizují. Ve speciální sadě odehraje Kladno sobotní ligový zápas s Frýdkem-Místkem.

Kladno poprvé v oranžovém: Rytíři se opět zapojí do projektu O kapku lepší hokej! (Foto: Rytíři Kladno)

„Mrzí nás, že vzhledem k aktuální situaci nemohou diváci na stadion, a přichází tak vedle hokejové podívané i o krásné momenty s hokejem spojené. Za normálních okolností jsme několikrát za sezonu našim příznivcům připravili mimohokejovou show, ke které patřily i speciální dresy. Vloni jsme vedle vánočních oblékly také dresy nadační. Během letošního ročníku budeme hrát ve speciální sadě pouze jednou, a to tuto sobotu doma s Frýdkem-Místkem,“ uvedl marketingový manažer klubu Adam Soukup.

Zmíněné speciální dresy budou letos oranžovobílé. Jednoduché, se symboly projektu O kapku lepší hokej a opět pomohou dobré věci. „Dresy půjdou opět do dražby, která proběhne online na portálu Sportovniaukce.cz. Výtěžek pak půjde na Nadační fond Kapka naděje. Chtěl bych za celý klub poděkovat všem partnerům, kteří souhlasili s tím, že bude při této výjimečné příležitosti odstraněno jejich logo z dresu a věří, že se i díky tomu dostane velké pomoci těm, pro které se tento projekt připravil,“ dodává Soukup. Na jeden zápas tak zmizí logo společnosti Kaufland, ČEZ, Huawei, ELTE, D+D REAL, TBGF, Statutárního města Kladna, ISOTRA a kasina Rebuy Stars.

Ani během loňské sezony Rytíři projekt O kapku lepší hokej nevynechali. Do zápasu se Zlínem naskočili s oranžovými omotávkami na hokejkách, trenéři a realizační tým nosili oranžové stužky. Do aukce šla hokejka tehdejšího kladenského kapitána Jakuba Strnada a vydražena byla za 3050 korun. Za hokejky extraligových kapitánů se v sezoně 2019/20 vybralo celkem 145 200 korun!

Zdroj: Rytíři Kladno