Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

V Kladně naházel muž stavební odpad do kontejnerů v sídlišti

Úterý, 26. ledna 2021 07:30

Lidé si neustále stěžují kladenským strážníkům na nepořádek u kontejnerů nebo vznikající skládky. Aby také ne, když do popelnic mnozí házejí, co tam nepatří. Muži, který do kontejneru v ulici Milady Horákové nacpal stavební odpad, se bezohlednost vymstila. Všiml si ho kolemjdoucí, nahlásil ho strážníkům a ti si pro něj přijeli až domů.

V Kladně naházel muž stavební odpad do kontejnerů v sídlišti (Foto: MP Kladno)

„Na strážníky se neustále obrací obyvatelé města se stížnostmi na nepořádek kolem kontejnerů na odpad a na vznikající skládky v okrajových částech města. Díky všímavosti jednoho z obyvatel ulice Milady Horákové se podařilo v sobotu dohledat původce znečištění části této ulice. Muž si všiml osádky bílé dodávky, která z auta vykládala stavební suť, zbytky podlahy a sádrokartonových desek do kontejnerů na domovní odpad a kolem nich. Proto ihned na místo přivolal strážníky a také jim nahlásil registrační značku vozu,“ uvedla mluvčí Městské policie Kladno Alena Purkytová.

„Lustrací pak hlídka zjistila a dohledala majitele vozidla v místě jeho bydliště. Muž se ke všemu přiznal. Strážníci vyzvali muže k úklidu odpadu. Jeho jednání bude řešit správní orgán,“ dodala mluvčí Purkytová.

Autor: (red)