Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Policisté vypátrali na Kladensku muže se sklony k sebepoškození

Pondělí, 25. ledna 2021 07:10

Policisté na Kladensku si na přelomu předminulého a minulého týdne užili s opilým mužem, který měl myšlenky na sebepoškození. Nejprve ho odvezli do nemocnice ve Slaném a následně po něm pátrali, když nemocnici opustil. Nad ránem policisté muže nalezli a převezli ho k dalším vyšetřením.

Policisté vypátrali na Kladensku muže se sklony k sebepoškození (Ilustrační foto: KL)

V nočních hodinách z neděle 17. na pondělí 18. ledna přijali policisté oznámení od muže z Kladenska, který se svěřil, že má myšlenky na sebepoškození. Po příjezdu na místo zjistili zasahující policisté, že volajícím je sedmadvacetiletý muž, který se nacházel ve špatném psychickém stavu. Provedením dechové zkoušky byla muži navíc naměřena hodnota 1,4 promile alkoholu v dechu. Přivolaná záchranka převezla muže se zdravotními problémy na vyšetření do slánské nemocnice.

Krátce po půlnoci však opilý muž nemocnici opustil, o čemž byli policisté okamžitě informováni. Hlídky proto začaly pročesávat noční ulice Slaného i oblast Slánské hory, nikde však hledanou osobu nenašly. Až po druhé hodině nalezli projíždějící policisté sedmadvacetiletého muže v obci Jemníky. Přivolaná záchranka odvezla muže zpět do slánské nemocnice k dalšímu vyšetření. „Policisté svým profesionálním přístupem, všímavostí a včasným vypátráním zachránili muži život,“ doplnila tisková mluvčí kladenské policie Jana Šteinerová.

Autor: (fa)