Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Ve videoklipu kladenského Jaryho Taubera si zahrála známá modelka

Úterý, 8. prosince 2020 07:20

Kladenský kytarista a zpěvák Jary Tauber vydal na Mikuláše svůj čtvrtý videoklip. Pod písní není tentokrát podepsán pouze Jary, ale také raper Abde, který má ve skladbě svou sloku. Třešničkou na dortu je obsazení hlavní dívčí role v klipu, na kterou byla vybrána světová modelka Tereza Kačerová, která si v minulosti zahrála třeba i v klipu americké skupiny Maroon 5.Jaryho volba do obsazení hlavní dívčí role byla tentokrát jasná. „S Terkou se znám už dlouho a byl jsem s ní domluven, že až bude trávit čas v Čechách, zahraje si v klipu na některou z mých písní,“ říká kladenský rodák o modelce, která kvůli své práci v Čechách obvykle mnoho času netráví. „O to víc si této spolupráce cením,“ dodává Jary Tauber, který připomněl i jejich setkání během amerického turné. „Když jsme hráli s Petrem Jandou před dvěma lety koncert v San Diegu, překvapila mě Tereza mile svou návštěvou tohoto koncertu,“ říká s úsměvem Jary.

U písně se však vyjímá ještě jedno jméno, a tím je raper Abde, který je spoluautorem většiny textů u Jaryho písní. „S Abdem jsem chtěl již také delší čas zkusit udělat společnou píseň. Když se pak psal text k téhle písni, zalíbila se mu natolik, až jsme si řekli, že ji uděláme společně,“ vysvětluje Jary.

Některá místa z videoklipu mohou být povědomá kladenské veřejnosti, neboť klip k písni JAKO VČERA se natáčel částečně i na Kladně.

Autor: (red)