Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Kladenští volejbalisté ruší další dva víkendové zápasy

Čtvrtek, 26. listopadu 2020 07:50

Volejbalová extraliga dostala povolení k restartu a vše už vypadalo na dobré cestě. Kladenští orli odehráli v oslabené sestavě první duel, od té doby ale na další start čekají. Kvůli nákaze v týmu museli přeložit dva zápasy z minulého víkendu a hrát nebudou ani tento pátek a sobotu.

Foto: KL

První zápas se Kladno ještě rozhodlo odehrát, byť mělo v týmu tři nakažené hráče. Počet pozitivně testovaných ale stoupl na čtyři a v tomto počtu už je mužstvo nuceno zápasy přesouvat. Neodehrály se tak duely s pražskými Lvy ani s Odolenou Vodou. Pozitivně testovaní totiž před zápasy byli Tomáš Kunc, Lukáš Kyjanica, Filip Palgut a Jiří Mikulenka.

A situace se během týdne bohužel nezlepšila. Nákaza virem COVID-19 v týmu koluje a mužstvo nyní hlásí, že už se s ní setkali téměř všichni členové kádru. Orli jsou tak nuceni přesunout i utkání, která se měla odehrát tento víkend. Tedy duely s Příbramí a Ostravou. „Celkem šest hráčů jsme měli o minulém víkendu v karanténě. Dál zůstávají tři,” prozradil trenér týmu Milan Fortuník.

„Snažil bych se hrát, ale kromě hráčů s Covidem máme ještě další zdravotně indisponované. V tuto chvíli bychom neměli k dispozici žádného nahrávače a hrát bez nich nejde,” doplnil kouč.

Kladenskému týmu se tak dál kupí neodehrané zápasy, u kterých není jasné, kdy se uskuteční. Už teď je ovšem jasné, že orli v akci dřív než v prosinci neuvidíme. Je však možné, že hrát budou hned první prosincový den, kdy by se mohlo uskutečnit odložené utkání s Příbramí.

Autor: (fa)