Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V Kladně na čerpací stanici boural opilý řidič, z místa ujel

Středa, 11. listopadu 2020 07:10

Muž z Kladna se důkladně napil a usedl za volant. Dojel na čerpací stanici a při couvání tam naboural do reklamní cedule. Aniž by situaci nějak řešil, odjel pryč. A nebylo divu. Když ho policisté po chvilce vypátrali a zastavili, nadýchal přes dvě a půl promile.

V Kladně na čerpací stanici boural opilý řidič, z místa ujel (Ilustrační foto: KL)

Minulý týden ve čtvrtek se na kladenské policisty obrátil pracovník čerpací stanice, která se nachází v ulici Na Kopci, s tím, že jim tam řidič Volkswagenu Passat naboural do reklamní cedule a z místa odjel, aniž by vzniklou situaci jakkoliv řešil.

Do akce se proto hned zapojili policisté hlídkové služby. Ti šoféra vypátrali až na druhé straně města. Ke kontrole ho zastavili v ulici Obránců míru. Jaké pak bylo jejich překvapení, když u čtyřiatřicetiletého muže z Kladna provedli dechovou zkoušku.

„Dechová zkouška byla pozitivní s výsledky 2,46 a 2,53 promile,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková a dodala: „Hříšník byl předán policistům Obvodního oddělení Kladno-Kročehlavy, kteří případ prošetřují jako přečin ohrožení pod vlivem návykové látky a nezodpovědnému řidiči hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři roky.“

Autor: (mv)