Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V Kladně bylo otevřeno další odběrové místo na covid-19

Pátek, 6. listopadu 2020 07:00

Nově otevřené odběrové místo, je určeno jak pro indikované pacienty, tak i samoplátce a je umístěno v ulici Františka Kloze 2313, na zahradě u bývalého plicního oddělení kladenské nemocnice. V největším středočeském městě je to v pořadí už páté odběrové místo.

V Kladně bylo otevřeno další odběrové místo na covid-19 (Foto: KL)

Provozní doba je ve všední dny, o víkendech a svátcích od 8:00 do 17:00 hodin. Prozatím jsou odběry prováděny bez rezervačního systému, ale předpokládá se jeho brzké zavedení na www.scimed.cz

„V pořadí tak jde již o páté odběrové místo v Kladně. Je to výsledek spolupráce mezi Středočeským krajem, Oblastní nemocnicí Kladno a společností Scimed Biotechnologies, která se rozhodla toto odběrové místo otevřít a provozovat vlastními silami. Bezpochyby se jeho otevřením zvýší odběrové a testovací kapacity v regionu, což bude znamenat nesporný přínos pro obyvatele Kladna a okolí. Bude tak mnohem větší možnost volby mezi odběrovými místy, a zároveň budou klienti dříve seznámeni s výsledky testů,“ uvedl Robert Bezděk, krajský radní pro oblast bezpečnosti a zdravotnictví.

Autor: (red)