Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Stavbu na dálnici D7 navštívil nenechavec, policie hledá svědky

Úterý, 3. listopadu 2020 07:30

Minulý čtvrtek se na kladenské policisty obrátil pracovník stavební firmy, která na dálnici D7 opravuje most. Sdělil, že jim byla ukradena nádrž na vodu a část lešení. Policie nyní hledá svědky, kteří by do případu mohli přinést nové informace.

Stavbu na dálnici D7 navštívil nenechavec, policie hledá svědky (Ilustrační foto: KL)

Ke krádeži mělo dojít mezi 28. a 29. říjnem v časovém rozmezí mezi půl šestou odpolední a sedmou hodinou ranní. „Ze stavby zmizela nádrž o objemu 1000 litrů a z dolní části mostu byla odcizena hliníková podlážka, hliníkové diagonály, čímž byla stavební firmě způsobena škoda ve výši 11 700 korun,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Policisté případ prošetřují jako trestný čin krádeže a vzhledem k tomu, že se ho pachatel dopustil v době vyhlášeného nouzového stavu, hrozí mu až osmiletý pobyt za mřížemi.

„Aby se podařilo pachatele vypátrat, přivítali bychom informace od případných svědků této události. Jakékoli indicie, které by vedly k odhalení totožnosti zloděje, je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení Kladno-venkov nebo vyšetřovatele případu kontaktovat telefonicky na čísle 974 873 821. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ dodala mluvčí Nováková.

Autor: (red)