Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V Tuchlovicích poškodil pachatel dvanáct automobilů

Pondělí, 2. listopadu 2020 07:30

Co vedlo neznámého pachatele k poškození dvanácti vozů v Tuchlovicích, je šetřením stochovských policistů. Ti se obrací na veřejnost a hledají svědky události.

V Tuchlovicích poškodil pachatel dvanáct automobilů

„Policisté Obvodního oddělení Stochov šetří poškození vozidel, ke kterému došlo v noci z pátku 23. října na sobotu 24. října v době mezi 19. a 16. hodinou v obci Tuchlovice. Na volně přístupný pozemek v ulici Zemědělců tam vnikl zatím neznámý pachatel a u zde zaparkovaných dvanácti vozidel odcizil některé registrační značky, u třech automobilů poškodil přední skla a u dalších vozidel poškodil vrypy lak. Škoda byla vyčíslena na celkem 85 tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Případ je prošetřován jako přečin poškození cizí věci a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

„Aby se podařilo vandala dopadnout, přivítali bychom informace od případných svědků této události. Jakékoli indicie, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení Stochov nebo vyšetřovatele případu kontaktovat telefonicky na čísle 974 873 881. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ uzavřela mluvčí Nováková.

Autor: (red)