Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Kladenští policisté pátrají po sprejerovi, který pomaloval bytovku

Pondělí, 2. listopadu 2020 07:50

Kladenští policisté se v těchto dnech zabývají případem posprejovaného bytového domu v Dlouhé ulici a hledají svědky události. Pokud byste mohli do případu vnést své svědectví, kontaktujte policii.

Kladenští policisté pátrají po sprejerovi, který pomaloval bytovku (Ilustrační foto: KL)

„V minulých dnech se na Obvodní oddělení Kladno-město obrátil zástupce společenství vlastníků s oznámením, že byl posprejován bytový dům v Kladně v Dlouhé ulici. Zatím nezjištěný pachatel nasprejoval v době od 1. srpna do 15. října na fasádu domu ornament červené barvy o rozměru 80 x 45 centimetrů. Škoda byla vyčíslena na 15 tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

 „Aby se podařilo výtečníka vypátrat, přivítali bychom jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí bytového domu v inkriminovanou dobu podezřelé osoby,“ řekla dále mluvčí Nováková a dodala: „Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno-město nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.“

Skutek je prošetřován jako přečin poškození cizí věci a pachateli hrozí až jeden rok za mřížemi.

Autor: (red)