Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V Kladně se zloděj při krádeži v bytě zaměřil na elektroniku

Neděle, 25. října 2020 10:00

V pondělí se na kladenské policisty obrátil mladý muž s tím, že mu doma přes noc řádil zloděj. Ten se v bytě zaměřil hlavně na elektroniku, ovšem nepohrdl ani teniskami.

V Kladně se zloděj při krádeži v bytě zaměřil na elektroniku (Ilustrační foto: KL)

K vykradení bytu v Arbesově ulici došlo z neděle na pondělí. Bytaři za kořist padl tablet značky Samsung, herní volant, přehrávač hudby a jeden pár tenisek v černožluté barvě značky Nike. Pachatel způsobil majiteli škodu ve výši necelých šestnácti tisíc korun.

Policisté v současné době tento případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže vloupáním a po pachateli pátrají. Svého skutku se zloděj dopustil v době vyhlášeného nouzového stavu, a proto mu nyní hrozí až osmiletý trest odnětí svobody.

„Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události, kteří v inkriminovaném čase mohli spatřit podezřelou osobu pohybující se poblíž domu nebo přímo v prostorách domu v Arbesově ulici v Kladně. Poznatky, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, který se zde pohyboval, sdělte na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158,“ vzkazuje policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (mv)