Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Ani tři zákazy řízení nestačily k tomu, aby nesedla za volant

Středa, 21. října 2020 07:30

Teprve dvaadvacetiletá žena z Kladna má v současné době vyslovené tři zákazy řízení. Ovšem její touha po jízdě je tak velká, že nedbá zákonů a svým vozem dál brázdí ulice města. O víkendu se jí to však nevyplatilo. Po krátké snaze o únik ji policisté stejně zastavili.V neděli prováděla hlídka dopravních policistů kontrolu bezpečnosti a plynulosti v ulicích Kladna. Před šestou hodinou odpolední si uniformovaní muži všimli v ulici Josefa Čapka podezřelé audiny. Poté, co policisty zaregistrovala i dvaadvacetiletá žena za volantem, pokusila se před nimi ujet a schovat se. Když se dostala do úzkých, vzdala to.

„Při silniční kontrole policisté zjistili, že dvaadvacetiletá řidička z Kladna u sebe nemá doklady k provozování motorového vozidla Audi a následná lustrace její osoby ukázala, že má vysloveny rozhodnutím Magistrátu města Kladna celkem tři zákazy řízení všech motorových vozidel. Zkouška na návykové látky byla u kontrolované negativní,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

„Policisté vyzvali ženu k podání vysvětlení a převezli ji na Obvodní oddělení policie Kladno-Kročehlavy. Tam si vyslechla podezření z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí, za což jí hrozí trest odnětí svobody až na dva roky,“ dodala mluvčí Nováková.

Autor: (mv)