Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Co se v Kladně od pondělí zavírá

Neděle, 11. října 2020 08:30

Město Kladno reaguje na usnesení Vlády České republiky o přijetí krizového opatření. Od pondělí bude změna úředních hodin na magistrátu, zavírá se Kladenský zámek, Muzeum věžáků, všechna vnitřní sportoviště Sportovních areálů města Kladna a zrušena jsou veškerá představení v kladenském divadle i Lampionu.

Co se v Kladně od pondělí zavírá (Foto: KL)

Magistrát města Kladna bude mít od pondělí 12. října upravenou otevírací dobu, a to pouze na pondělí od 8:00 do 13:00 hodin a středu od 12:00 do 17:00 hodin.

Uzavřený bude Kladenský zámek, jeho zahrada však zůstává dál lidem zpřístupněna. Ani Muzeum věžáků Kladno nebude mít otevřeno. Sportovní areály města Kladna od pátku uzavřely aquapark, plavecký bazén v Norské ulici, Finskou saunu a posilovnu ve sportovní hale BIOS. Od pondělí SAMK uzavře Kladenskou sportovní halu, Sportovní halu BIOS, Přetlakovou halu v Brjanské a Atletickou halu na Sletišti. Nadále trvá i uzavírka ČEZ zimního stadionu, který od pondělí nebude přístupný ani hráčům. Městské divadlo Kladno a Divadlo Lampion ruší všechna představení plánovaná od 12. do 25. října.

Autor: (red)