Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Kladenský zimní stadion je uzavřen veřejnosti

Úterý, 6. října 2020 08:10

Hokejový klub Rytíři Kladno vydal soupis nových opatření, která panují na ČEZ stadionu v době trvání nouzového stavu, tedy od tohoto pondělí po dobu 14 dní. Zimní stadion je v tomto termínu uzavřen veřejnosti!

(Foto: KL)

Veškerá opatření budou platit po dobu trvání nouzového stavu – tedy od pondělí 5. října po dobu 14 dnů. V tomto období budou smět do prostor stadionu pouze trenéři, hráči, vedoucí mužstev, zaměstnanci a vedení klubu a osoby starající se o chod stadionu. Na sportoviště tak nesmějí fanoušci, rodiče mládežnických hráčů ani rekreační sportovci.

Jediná výjimka se v tomto případě vztahuje na rodiče nejmenších hokejistů, tedy těch, kteří jsou hráči 1. a 2. třídy. Tito rodiče smějí do šaten svých ratolestí v maximálním počtu deseti osob, aby pomohli svým potomkům s výstrojí. Po celou dobu pobytu na stadionu ale musejí mít zakryté dýchací cesty rouškou nebo jinou ochrannou pomůckou.

Příznivci ani rodiče hráčů se jinak nesmějí zúčastňovat žádných tréninků na první ani druhé ledové ploše a vstup mají zakázaný i na utkání všech mužstev. Od pondělí je rovněž zrušena školička bruslení a po dobu 14 dní není možné si rezervovat ledovou plochu pro rekreační účely. Zahajovat se pochopitelně zatím nebude ani veřejné bruslení.

Klub na webových stránkách slíbil, že udělá maximum pro zprostředkování zápasů fanouškům. Utkání mládežnických celků z první plochy by měla být živě přenášena na klubovém YouTube kanálu ze statické kamery.

Omezení se pochopitelně nevyhnou ani A týmu Rytířů, který má v době trvání nouzového stavu naplánován doma pouze zápas s Benátkami nad Jizerou (17. října). Na stadion bude mít povolený přístup pouze 130 lidí včetně hráčů a realizačních týmů obou mužstev. Uzavřeny budou i VIP prostory. Permanentkáři by měli obdržet kódy pro sledování živých přenosů zdarma.

O dalších krocích, které budou po skončení nouzového stavu následovat, bude klub informovat.

Autor: (fa)