Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Ukradli mi auto před nosem, oznámil muž kladenským policistům

Neděle, 13. září 2020 09:30

Příběh, který nevymyslíš, a přesto se podle policejních záznamů stal. To si tak jedete autem a přepadne vás potřeba. Zastavíte u krajnice a odskočíte si. V ten moment přijede jiné auto, vystoupí z něj člověk, sedne do toho vašeho a odjede. Zloděj prostě využil chvilky nepozornosti a vyplatilo se mu to.

Ukradli mi auto před nosem, oznámil muž kladenský policistům (Ilustrační foto: KL)

Na 8. září letošního roku nebude jistě v dobrém vzpomínat muž, který přišel o zapůjčenou octavii dosti kuriózním způsobem. Při jízdě na něj přišla potřeba odskočit si. Proto zastavil na cestě vedoucí k prostoru letiště u Velké Dobré. Chyba byla ta, že automobil si neuzamkl a nechal v něm i klíče. Toho využil zloděj, který u jeho vozidla zastavil, přesedl z felicie do octavie a zmizel. Tímto svým jednáním pachatel způsobil škodu, která předběžně činí 60 000 korun.

„Policie vyzývá občany a především řidiče a spolujezdce, kteří v daném okamžiku tímto místem projížděli nebo se zde pohybovali po okolí a mohli zaznamenat podezřelou osobu nebo auto poblíž odcizeného vozidla Škoda Octavia v prostoru letiště v katastru obce Velká Dobrá, aby poskytli informace na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158,“ uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (mv)