Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

V Kladně ukradl zloděj klíče od auta, poté s ním odjel

Středa, 9. září 2020 08:00

Kladenští policisté se v současné době zabývají případem vykradené šatny v restauračním zařízení. Z té zloděj ukradl klíče od osobního automobilu, se kterým potom odjel. Majiteli vznikla škoda šedesát tisíc korun.  

V Kladně ukradl zloděj klíče od auta, poté s ním odjel (Ilustrační foto: KL)

V pátek 4. září navštívil v Kladně na náměstí Svobody nezvaný host jednu z místních restaurací. V té se mu podařilo nepozorovaně vniknout do neuzamčené šatny, ze které si odnesl klíče od osobního automobilu Opel Astra. Aby lapka o něco nepřišel, pro jistotu se podíval i do neuzamčené kanceláře. V té našel dvě stovky, které možná použil k natankování auta, od kterého měl již klíče v kapse. Poté se jako duch z restaurace vypařil, našel svůj nový vůz, pohodlně se do něj usadil a odcestoval za další zábavou. 

„Policisté obvodního oddělení Kladno případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže a po pachateli i odcizeném vozidle nyní pátrají,“ uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová a dodala: „Policie vyzývá občany, pokud na náměstí Svobody v Kladně v tomto čase spatřili podezřelou osobu pohybující se u osobního vozidla tovární značky Opel Astra, aby poskytli informace na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158.“

Autor: (mv)