Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Opilý řidič nechtěl opustit čerpací stanici, i když neměl na zaplacení

Středa, 2. září 2020 07:10

Minulou sobotu v noci museli kladenští policisté řešit problém s opilým řidičem, který přijel na čerpací stanici v Americké ulici. Potácející se muž potřísněný krví neměl na zaplacení vybraného zboží a nechtěl prostor prodejny opustit.

Opilí řidič nechtěl opustit čerpací stanici, i když neměl na zaplacení (Ilustrační foto: KL)

Policisté řešili o sobotní noci poněkud bizarní případ, když vycestovali na čerpací stanici v Americké ulici k opilému řidiči. Ten totiž nebyl pouze ovíněný, zároveň byl potřísněn krví v obličeji i na oděvu a nechtěl opustit prodejnu, přestože neměl na zaplacení vybraného zboží.

Vyslaná hlídka po příjezdu na místo oznámení odhalila, že se jedná o devětadvacetiletého muže cizí státní příslušnosti, který přijel na čerpací stanici svým osobním vozem Škoda Octavia. Nezabránilo mu v tom ani to, že před jízdou požil slušné množství alkoholu, k čemuž se podezřelý sám doznal. Dechová zkouška mu nakonec naměřila 2,48 promile alkoholu v dechu.

Policisté proto řidiči na místě zadrželi řidičský průkaz a opilého šoféra rovnou odvezli na služebnu obvodního oddělení Kladno Kročehlavy, kde byly provedeny prvotní úkony.

Už v pondělí si pak muž vyslechl podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který mu hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

Autor: (fa)