ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

V Rozdělově si můžete zacvičit na novém street workoutovém hřišti

Pátek, 28. srpna 2020 07:30

V areálu rozdělovského beachvolejbalového klubu Vavřinec vyrostlo přes léto nové street workoutové hřiště. Slavnostní zahájení jeho provozu proběhlo ve čtvrtek 27. srpna a následně bude hřiště přístupné veřejnosti.

V Rozdělově si můžete zacvičit na novém street workoutovém hřišti (Foto: KL)

Slavnostní zahájení provozu nového street workoutového hřiště obstarali ve čtvrtek ti nejpovolanější. „Ve dvacet hodin přišlo 15 workoutistů, kteří předvdli, jak se dá na venkovním hřišti cvičit,“ prozradil za rozdělovský areál Leoš Stránský. Mezi zmíněnými workoutisty nechyběl ani František Bureš, ředitel Sportovních areálů města Kladna, který se cvičení s váhou vlastního těla pod širým nebem dlouhou dobu věnuje.

Plán na výstavbu nového hřiště odstartoval už na začátku tohoto roku, kdy započaly práce na projektu. Ten byl následně v květnu zadán zhotoviteli. Na výstavbě se finančně podílely Sportovní areály města Kladna a rozdělovský beachvolejbalový areál. „SAMK zaplatil samotnou konstrukci a my zaplatili podloží a práce spojené s umístěním do areálu. Řádově to je hřiště zhruba za půl milionu korun,“ prozradil Stránský, který zve všechny zájemce, aby přišli nové workoutové hřiště vyzkoušet.

Přístupné bude v běžné otevírací době areálu. „Většinou máme otevřeno od čtyř hodin do devíti. V té době bude nové hřiště volně přístupné,“ vysvětlil Stránský.


Autor: (fa)