ČSAD KLADNO
  • Farmářské trhy
  • Kladno
  • Rebuy Stars

Kradl v Kladně starožitnosti. Poznáte zloděje podle fotografií?

Pondělí, 24. srpna 2020 07:30

Kladenští policisté řeší aktuálně krádež starožitností ze sklepní kóje domu v ulici Generála Klapálka. Ty byly ukradeny v průběhu června. Nyní mají policisté k dispozici fotografie, které byly pořízeny díky kamerovému systému. Poznáte pachatele? Pokud ano, obraťte se na policii.

Kradl v Kladně starožitnosti. Poznáte zloděje podle fotografií? (Foto: PČR)

Zloděj si v průběhu letošního června přivlastnil ze sklepní kóje starožitnosti, jako je porcelán, sklo, hodiny a také lustry. Škodu vyčíslil jejich majitel na půl milionu korun. Policisté se případem intenzivně zabývají a prošetřují jej jako zločin krádeže. Pachateli hrozí pobyt za mřížemi až na osm let.

Díky kamerovému systému se podařilo zjistit podobu podezřelého muže. Nyní si ho můžete důkladně prohlédnout. Poznáváte ho?

„Aby se podařilo podezřelého vypátrat a dopadnout, přivítali by policisté poznatky od občanů, které by vedly k odhalení totožnosti této osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení Kladno – město nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 510. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala do redakce policejní mluvčí Michaela Nováková.

Kradl v Kladně starožitnosti. Poznáte zloděje podle fotografií? (Foto: PČR)
Kradl v Kladně starožitnosti. Poznáte zloděje podle fotografií? (Foto: PČR)

Autor: (kh)