Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V Kladně opilý cizinec úmyslně boural do auta jedoucího před ním

Úterý, 4. srpna 2020 08:15

Tak to už je vrchol. To, že se po Kladně a okolí projíždějí opilí řidiči, začíná být pro místní policisty už zvyklost. Ale namol zrychtovaného cizince, který úmyslně naráží do před ním jedoucího auta, jsme tu ještě neměli.

V Kladně opilý cizinec úmyslně boural do auta jedoucího před ním (Ilustrační foto: KL)

K incidentu v silničním provozu došlo minulou středu před dvaadvacátou hodinou v Kleinerově ulici. Opilý pětatřicetiletý řidič bavoráku tam z nepochopitelných důvodů a zcela úmyslně nejméně třikrát narazil přední částí svého automobilu do zadní části před ním jedoucí škodovky. Tu řídil jedenatřicetiletý šofér, který celou věc nahlásil na tísňovou linku 158.

„Na místě zasahující policisté zjistili, co bylo za agresivním chováním cizince. Dechová zkouška na požití alkoholu byla s pozitivním výsledkem, displej přístroje ukázal hodnoty 1,82 a 1,89 promile alkoholu v dechu. Muž byl zdražen a umístěn do policejní cely,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Případ je prošetřován jako přečin ohrožení pod vlivem návykové látky a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

Autor: (mv)