ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

Psí útulek Bouchalka představuje Ronyho, chcete ho?

Pátek, 15. května 2020 07:00

Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky starajícími se o psí útulek Bouchalka připravily pro své čtenáře seriál, ve kterém každý den představí jednoho „hafana“. Můžete si ho adoptovat, nebo jen vyvenčit. Dnešním hrdinou je pejsek Rony.

Foto: Psí útulek Bouchalka

Rony je tříletý pitbul, který měl krásnou a láskyplnou minulost, ale osud mu nepřál. Majitel začal víc a víc trávit čas jinde a bez něj, poté byl hafík v podstatě pořád sám. Jídlo, venčení a vodu měl naštěstí k dispozici, avšak bez pořádného pohybu. Rony pochopitelně začal vyžadovat, aby páníček zůstával doma déle. Pak došlo na skákání, otravování a okusování. Bohužel to vygradovalo, svého pána nakonec napadl, a to dosti ošklivě.

Rony je velice energický, silný a krásný pes pouze pro zkušené. Má-li dostatek pohybu a pravidla, je úžasný a velice poslušný. Je to s ním ale složité, a tak budeme pečlivě vybírat nové majitele.

Není žádný zabiják, ale vyjet se rozhodně nebojí, chce někoho, kdo toto plemeno dobře zná. Bude opravdu vděčný, je to typ, který je oddaný a miluje svého pána.

Je zcela nevhodný k dětem a starším lidem, nesnášenlivý s ostatními zvířaty. Psí samce je schopný pod zkušenou rukou tak nějak ignorovat, fenky po dobrém seznámení snáší, ale raději ne do jedné domácnosti. Naopak je vhodný do bytu i na zahradu s přístupem do tepla, jde o výborného aportéra a sportovce.

V případě zájmu o pejska pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi vám sdělíme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme. Poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově. Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně, nebo telefonicky.

Odkaz na celé album pejska najdete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Zdenka Fürst