Central Kladno Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SBF
  • SAMK
  • PRÁVNÍ PORADENSTVÍ PRO VEŘEJNOST

Kladenské listy zvou na akce do středních Čech

Úterý, 4. Prosinec 2018 07:00

Díky Kladenským listům odteď nepropásnete žádnou zajímavou akci napříč středními Čechami. Ty svojí rozlohou 10 929 kilometrů čtverečních tvoří téměř 14 procent území Česka. Žije zde 1 338 982 obyvatel. Proto jsme pro vás na týden od 3. do 9. prosince vytipovali tyto akce. Račte si vybrat.

Kladenské listy zvou na akce do středních Čech (Foto: KL)

Akce na týden 3. – 9. prosince

Pastýři, pospěšte! – Rakovník (6. 12.)

Ve čtvrtek 6. prosince přivítá Rakovník v Rabasově galerii 2. koncert Kruhu přátel hudby Musica bellissima. Koncert s názvem ,,Pastýři, pospěšte!“ začíná v Heroldově síni v 19 hodin. Více se dočtete ZDE:

Vánoční dílna v Benešově (8. 12.)

V sobotu 8. prosince pořádá Muzeum umění a designu v Benešově vánoční dílnu pro děti. Akce začíná v 10 hodin, je určena dětem od 8 do 12 let a bude tu probíhat výroba vánočních ozdob z netradičních materiálů. Více se dočtete ZDE:

Vánoční prohlídky s oživenou zámeckou kuchyní (8. – 9. 12. )

Zámek Žleby zve návštěvníky na vánočně laděnou procházku zámkem. Prohlídka povede přes slavnostně vyzdobené zámecké sály a pokoje, kde milovníky historie čeká vyprávění o vánočních zvycích, tradicích i pohádkách. Součástí prohlídky bude rovněž návštěva sladce provoněné zámecké kuchyně s ochutnávkou a setkání s pravou pohádkovou bytostí. Prohlídka je vhodná pro dospělé i děti. Více se dočtete ZDE:

Adventní neděle v Roztokách u Prahy (9. 12.)

Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy připravilo o druhé adventní neděli program pro celou rodinu. Návštěvníky čeká dílna na téma Hvězda Betlémská, projekce animovaných filmů, výroba loutek, koncert komorního pěveckého sboru ROSA nebo loutkové představení Sněhurka. Po celý den bude připravena ochutnávka tradičního pokrmu z královédvorského regionu, vánoční trhy, workshopy a občerstvení z Kavárny Kofííí. Více se dočtete ZDE:

Příbramské betlémy (7. 12. 2018 – 6. 1. 2019)

Tradiční výstava betlémů představí příbramské hornické jesličky a jejich příběhy. Výstavu připraví Hornické muzeum Příbram, vystavena bude v Galerii Františka Drtikola. Více se dočtete ZDE:

Autor: (kh)


banbad