ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

Práce na zimáku jdou do finiše, za měsíc by mohli ledaři začít mrazit

Čtvrtek, 21. července 2022 09:30

Práce na rekonstrukci ČEZ zimního stadionu vrcholí. Posledními většími rozdělávkami jsou výtahové šachty a přístupové schodiště na severní straně. Zatímco tady jsou práce ještě v rané fázi, v interiéru haly už probíhá úklid, oprava poškozených omítek a nová výmalba.

Foto: SAMK

Rozvody vzduchotechniky jsou kompletně hotové, zkouškou už prošlo zbrusu nové osvětlení, v nejbližší době pod střechu vystoupá také interaktivní kostka. Koncem měsíce by mělo začít osazování plochy novými mantinely s požadovaným odpružením a přibližně v polovině srpna by ledaři měli začít mrazit. Tou dobou ještě budou probíhat práce v interiéru nově vznikajícího třetího patra.

„Termínově stíháme, extraliga se bude hrát na novém zimním stadionu. Ještě čtrnáct dní tam budou probíhat úpravy interiéru ve třetím patře, ale zahájení provozu by to nemělo oddálit. Byl jsem se tam podívat a musím říct, že to je monumentální. Říkal jsem si, že není možné to stihnout, nicméně harmonogram prací jde podle plánu a stihneme to určitě,“ říká Milan Volf.  

Informace jsou zveřejněny na základě zdroje SAMK