Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Muž z Kladna neustále navštěvoval cizí zahradu, skončil v cele

Sobota, 12. června 2021 07:30

Minulou středu přijali kladenští policisté na své tísňové lince oznámení o tom, že se v ulici Leoše Zápotockého nachází cizí muž na zahradě soukromého pozemku. Když však muži zákona přijeli na místo, podezřelý vzal vždy nohy na ramena. Toto se opakovalo celý večer. Nakonec se však pachatele podařilo dopadnout.

Muž z Kladna neustále navštěvoval cizí zahradu, skončil v cele (Ilustrační foto: KL)

„Na základě večerního oznámení byli ihned vysláni policisté oddělení hlídkové služby do ulice L. Zápotockého k pozemku rodinného domu, kde se údajně měl nezvaný návštěvník nacházet. Ale v tomto případě pachatel utekl. Policisté se snažili dle popisu vypátrat podezřelého v nočních ulicích Kladna, ale bez úspěchu,“ uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.  

Po jednadvacáté hodině oznamovatel opět upozornil na přítomnost podezřelého na jeho pozemku. „Policisté oddělení hlídkové služby a obvodního oddělení Kladno okamžitě vyjeli na místo oznámení, kde v prostoru zahrady zaznamenali pohyb muže odpovídajícího popisu. Policejní hlídka podezřelého muže ve věku devětadvacet let z Kladna zadržela a z místa převezla na policejní služebnu k provedení procesních úkonů a poté byl pachatel eskortován k umístění do policejní cely,“ dodala Jana Šteinerová.

Policisté nyní tento případ prošetřují jako podezření z trestného činu porušování domovní svobody, kterého se muž dopustil opakovaně.

Autor: (red)