Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

HECKL: Nakupujte pohodlně na e-shopu

Čtvrtek, 15. října 2020 07:40

HECKL s.r.o. je ryze česká společnost s vlastním výrobním závodem, distribuční sítí prodejen a velkoobchodních skladů po celé České republice. Nabízí kompletní sortiment z oblasti voda, plyn, topení a sanita. Také se již třetí desetiletí zaměřuje na produkty pro inženýrské sítě.

HECKL: Nakupujte pohodlně na e-shopu (Foto: Archiv společnosti HECKL s. r. o.)

Společnost HECKL vyrábí vany, sprchové vaničky, vanové a sprchové zástěny, které vynikají dokonalou harmonií krásy a praktičnosti. Vše, pod vlastní značkou Lansanit.

Pestrost a dostupnost zboží od společnosti HECKL najdete také na internetu v jejich e-shopu. Tam snadno a rychle nakoupíte, co budete potřebovat.

„Nabízíme kompletní sortiment z oblastí voda, plyn, topení a sanita. Již třetí desetiletí se zaměřujeme na vývoj, výrobu a distribuci produktů pro inženýrské sítě, především na dodávky materiálu pro výstavbu vodovodů, kanalizací a plynovodů. Na našich prodejnách nabízíme široký sortiment pro vnitřní instalace, včetně prodeje obkladů a dlažeb,“ říká Kateřina Pavlíčková z marketingu HECKL, s.r.o.

O všechny zákazníky, ve společnosti HECKL, pečují odborníci s rozsáhlými zkušenostmi a přehledem o nejmodernějších technologiích, řešeních a trendech.

E-shop se zbožím najdete ZDE:

Komerční sdělení: HECKL