Dálnice D7 se na dvě hodiny zastavila kvůli nehodě: řidiči se nedohodli na euroformuláři, musela zasahovat policie
Pátek, 23. května 2025 12:13
Provoz na dálnici D7 byl dnes dopoledne přerušen na zhruba dvě hodiny kvůli dopravní nehodě mezi osobním automobilem značky Mercedes a nákladním vozem. Ke střetu došlo krátce po 10. hodině ranní na 2. kilometru ve směru na Prahu u Středokluk.
Přestože se nehoda obešla bez zranění, řidiči se na místě nebyli schopni domluvit na společném záznamu o dopravní nehodě, tzv. euroformuláři. Situaci tak musela vyřešit přivolaná hlídka Policie ČR.
„Dechové zkoušky na místě byly u obou řidičů negativní. Příčinou komplikací bylo neshodnutí se na viníkovi nehody,“ potvrdila mluvčí středočeské policie Barbora Schneeweissová.
Po dobu šetření události byl provoz na dálnici zcela zastaven, což způsobilo výrazné komplikace zejména v ranní dopravní špičce.
Plný provoz byl obnoven po poledni. Policie nyní celou nehodu vyšetřuje a bude zjišťovat, kdo z účastníků nese odpovědnost za vzniklou situaci.
Kolony se pomalu rozjíždí.
-
zprávy
Hospic sv. Hedviky získal podporu v projektu ČSOB pomáhá regionům pro svůj projekt „Dýchání bez omezení“
-
zprávy
Dálnice D7 čeká omezení kvůli přestavbě lávky pro letiště Praha
-
zprávy
Dálnice D7 se na dvě hodiny zastavila kvůli nehodě: řidiči se nedohodli na euroformuláři, musela zasahovat policie
-
zprávy
V kladenské nemocnici bude dočasně omezen provoz dětských ambulancí
-
zprávy
Dočasné omezení provozu kalmetizace v kladenské nemocnici potrvá celé léto
-
zprávy
Strážníci odchytili malého zajíčka, který si našel nebezpečný úkryt přímo u kola zaparkované auta v Rozdělově
-
zprávy
Zoopark Zájezd odchoval trojčata lemurů vari
-
zprávy
Kladenští strážníci hodnotili mladé cyklisty na dopravní soutěži, rozdíly jsou markantní
-
zprávy
Galerie v Troubě představí fotografy ze Slaného a okolí, vernisáž bude už v neděli
-
video
Od zítra pro jahody na Farmu Dryák u Slaného, začínají samosběry těch nejlepších odrůd
-
zprávy
Slaný v husitských válkách: boj o město 23.května v roce 1420
-
zprávy
Charitativní ,,Staročeský jarmark,, na Farmě Dryák, vstupenky v předprodeji
-
zprávy
Rozdělovský kostel sv. Václava ožije Nocí kostelů: Naděje, hudba i světlo svíček
-
zprávy
Dagmar Stříbrná – Vrabec a jeho přátelé
-
zprávy
Smečno se rozezní českými hity: Slavnosti města přinesou hudební zážitek v zámeckých zahradách
-
zprávy
Uzavírka odřízla obyvatele Pchery Theodor. Přehled o objížďce úřad vydal až po devíti dnech – na dotaz občanky
-
zprávy
Nepříjemné překvapení pro řidiče: Na Kladně někdo poškozuje auta
-
zprávy
Kam o víkendu i po něm, zvláště s dětmi, akce vhodné pro všechny dospěláky
-
zprávy
Správnej nářez elektronický muziky zažiješ v Black Road Café na Kladně
-
zprávy
Bílé nutrie se množí a nejsou to albíni, nutrie z pohledu myslivce na invazivní druh v naší přírodě