Nehoda na křižovatce Cyrila Boudy a Petra Bezruče v Kladně si vyžádala zranění motorkáře, zasahovaly složky IZS
Úterý, 29. dubna 2025 11:09
ČTKLADNO – Dnes dopoledne došlo k vážné dopravní nehodě na křižovatce Cyrila Boudy a Petra Bezruče v Kladně. Krátce po půl jedenácté se zde srazilo osobní vozidlo s motocyklem. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Video od čtenáře kl.
ZDE
„Na tísňovou linku byla nehoda nahlášena v 10:30. Na místo okamžitě vyrazily jednotky hasičů, zdravotnické záchranné služby a policie,“ uvedla mluvčí středočeských záchranářů Monika Nováková. Při srážce došlo ke zranění motorkáře, kterého si do péče převzali zdravotníci.
Zraněného motorkáře s středně těžkým zraněním jsme na místě ošetřili a připravili k transportu leteckou záchrannou službou, do UVN Praha“ uvedla mluvčí středočeských záchranářů Monika Nováková.Podle informací Policie ČR se jednalo o srážku osobního automobilu řízeného mladíkem ročník 2004 a motocyklu, jehož řidičem byl muž narozený v roce 1986. „Dechová zkouška u řidiče osobního automobilu byla negativní. U motocyklisty vzhledem ke zranění nebylo možné provést zkoušku na místě, bude provedena formou krevního odběru,“ sdělila policejní mluvčí.
Zásah hasičů na místě nehody potvrdila i mluvčí Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje Tereza Sýkora. „Hasiči provedli protipožární opatření a zraněného řidiče motocyklu předali do péče zdravotnické záchranné služby,“ sdělila.
Vyšetřování okolností a příčiny střetu stále probíhá. Komunikace byla částečně uzavřena, provoz řídili policisté. Na místě probíhá vyšetřování, potvrdila policejní mluvčí Monika Richterová.
Ukončení zasahu se předpokládá ve 12:35. Policie vyzývá případné svědky nehody, aby se přihlásili a pomohli objasnit její průběh.
-
zprávy
Samosběry Osluchově u Slaného pokračují i o víkendu od 09.00 hodin
-
zprávy
Lidice si připomenou 83 let od tragédie: Pietní akt a koncert Pro Lidice
-
zprávy
Začíná akce ADAM: čeští teenageři se snadno dostanou k alkoholu a tabáku
-
zprávy
Bratronický džbán, opět velká akce, přinese i dopravní omezení
-
zprávy
Uzavírka Vančurovy ulice: Od 13. června do 22. června bude provoz zcela přerušen
-
zprávy
Kam o víkendu i po něm, zvláště s dětmi, akce vhodné pro všechny dospěláky
-
zprávy
Svárov, škola s téměř 120 letou tradicí, hledá spolupracovníky do svého týmu
-
zprávy
Desetiboj seniorů přilákal do Sítenského údolí dvacítku účastníků, bavila se jak starší generace, tak strážníci
-
zprávy
Dopravní nehoda ve Smečně uzavřela Kačickou ulici na šest hodin, zasahoval i vrtulník
-
zprávy
Hospic sv. Hedviky získal podporu v projektu ČSOB pomáhá regionům pro svůj projekt „Dýchání bez omezení“
-
zprávy
První pomoc – úrazy z vodních sportů
-
zprávy
Pátek třináctého, pověry a co je paraskavedekatriafobie
-
zprávy
Další dopravní nehoda tentokrát dvou nákladních vozidel ochromila silnici I/16 u Velvar
-
zprávy
Auto na střeše u Velvar: Řidič měl štěstí, vyvázl bez většího zranění
-
zprávy
Umění jako forma odporu – Zahájení dvou výstav k 80. výročí návratu lidických žen z KT Ravensbrück
-
zprávy
Otestujte své znalosti v soutěži ke Dni požární bezpečnosti a vyhrajte hasičské ceny!
-
zprávy
Světový den dárců krve: Každá kapka může zachránit život
-
zprávy
Když prsten nejde dolů, přichází na řadu hasiči i bruska. A všechno probíhá pod dohledem lékaře
-
zprávy
Pozvánka na výstavu: Krása světa objektivem Dagmar Stříbrné
-
zprávy
Myslivecká mluva – tajný jazyk lesních strážců