Volejbalisté Kladna mají stále na čem pracovat

Sobota, 3. října 2015 20:33

Kladenští volejbalisté po třech remízách tentokráte prohráli s extraligovým celkem Aero Odolena Voda v poměru 1:3. Hlavní vinou porážky byly herní výpadky v jednotlivých setech.

volejbal
Volejbalisté Kladna mají stále na čem pracovat (Foto: KL)

Kladno volejbal cz – Aero Odolena Voda 1:3 (-20,- 23, 22, -16)

Proti zkušenému soupeři se Kladeňáci nevyvarovali v každém setu zbytečných výpadků, které dokázal soupeř využít. Po prvním prohraném setu byli domácí ve druhé sadě lepší a dlouho vedli, nakonec po zbytečných prohrách sadu ztratili. Ve třetí sadě se dokázali koncentrovat na výkon po celou dobu a set dotáhli do konce. Čtvrtá, rozhodující sada však byla přímo odevzdaná soupeři.

Takhle se hrát nedá. Co předvedli hráči ve čtvrtém setu, tak to se na ně zlobím ještě teď“, říkal rozhořčeně trenér Milan Fortuník. „Odolena Voda je zkušený celek, ale stále nechápu, proč máme v jednotlivých setech výpadky. Pokud se týká posil. Uzavřeli jsme smlouvu se Sašou Kullem z Ruska a dnes jsme testovali Ondřeje Lacha z celku Beskydska. Uvidíme do příštího týdne, jak se rozhodneme.“

Sestava: van Haarlem, Lach, Nesvačil, Bouza, Křesťan, Trojan – Sadílek. Střídali: Bartůněk., Kozík.