18. JAZZOVÝ PODVEČER KAVKAZ V KLADNĚ SAMK Měsíčník Kladno
ČSAD KLADNO Nad Kladnem Klapod
  • 18. jazzový podvečer
  • SAMK
  • SOU a SOŠ Kladno

Soutěž: Vyhrajte lístky na film Steve Jobs do kladenského kina Hutník

Film vás zavede do zákulisí digitální revoluce a ukáže intimní portrét brilantního muže v jejím středu. Scénář k filmu byl napsán podle životopisného bestselleru Waltera Isaacsona o Stevu Jobsovi, zakladateli společnosti Apple.

Foto: CinemArt

Postavu Steva Jobse hraje Michael Fassbender, Oscarem oceněná herečka Kate Winslet hraje Joannu Hoffman, bývalou marketingovou šéfku Macintosh. Steva Wozniaka, spoluzakladatele společnost Apple, hraje Seth Rogen, a Jeff Daniels se objeví v roli bývalého generálního ředitele Apple Johna Sculleyho. Ve filmu také hraje Katherine Waterston jako Chrisann Brennan, Jobsova ex-přítelkyně, a Michael Stuhlbarg jako Andy Hertzfeld, jeden z původních členů vývojového týmu Apple Macintosh.

Čtenáři Kladenských listů mají možnost vyhrát dvě vstupenky na představení, které se bude hrát ve čtvrtek 12. listopadu od 20 hodin.


 

Stačí pouze odpovědět na otázku: V kterém roce Steve Jobs zemřel?


Použijte níže umístěný formulář, uveďte svůj e-mail a do políčka „vzkaz“ napište odpověď. Pro jednodušší komunikaci v případě výhry uveďte své jméno a telefonický kontakt. Uzávěrka soutěže je v sobotu 31. října o půlnoci. Ze správných odpovědí vylosujeme výherce, který získá dvě volné vstupenky.
Autor: redakce