Samosběr jahod pokračuje už zítra na farmě Dryák v Osluchově
Čtvrtek, 5. června 2025 15:57
Jahody, třešně i česnek, zmrzlina, to je možné vše na Farmě Dryák u Slaného. Navíc je pro rodiny s dětmi na 21. června připraven celý den plný zážitků. Veškerý zisk bude věnován na Charitu.

Ti kdo využijí samosběry mohou pořídit vstupenku na místě a nebo využít předprodej, s ohromnou slevou a jistotou účasti na akci. Do vyčerpání vstupenek.

Možné je i pořídit vstupenky i prostřednictvím tohoto QR kódu

Farma Dryák pro vás chystá další překvapení a i soutěž ve které získáte cokoliv v rámci samosběru v hodnotě 500 korun s platností do konce sezóny. Kladenské listy vám přidají rodinou vstupenku do Zooparku Zájezd.
Aktuálně se pro vás uskutečnila výsadba rajčat paprik a speciální odrůdy okurek vhodných na nakládání i k okamžité spotřebě. vyznačují se tím, že nikdy nezhořknou. máme krátkou reportáž přímo od Karla Dryáka.
Soutěž: Kolik druhů rajčat a paprik bude letos k dispozici?
Své tipy posílejte na FB farmy a to ZDE malá nápověda: celkem rajčat i paprik, druhově odlišných, bude o dost víc než je deset. Je nutné uvádět telefon pro kontakt, bez něj bude hlasování v soutěži neplatné. Hlasování bude ukončeno 18. června přesně ve 24.00 hodin.Ten kdo zná farmu Dryák ví že i 15 je málo. Vítěz soutěže bude vyhlášen na akci 21. června. V případě nepřítomnosti budou ceny předány dodatečně. V případě více správných odpovědí bude výherce vylosován v rámci celodenního programu osobně rukou známého režiséra Zdeňkem Troškou.

O naprosto unikátní lamí stezce a o největším prostoru svého druhu v ČR pro pobavení dospělých a hlavně dětí, zatím nesmíme informovat. Budete rozhodně první, kdo se vše dozví.
Po kliknutí na orientační plánek otevřete standartní mapu

-
zprávy

Rozkvetlé palačinky, vhodné i pro vegany
-
krimi

Strážníci na Kladně jsou opravdu všestranní, případy pomoci zvířatům nejsou vyjímkou
-
zprávy

Nezlomný optimista s duší bojovníka: Navždy odešel Jan Potměšil
-
video

Svatba snů v Královickém dvoře kousek od Prahy a Kladna
-
zprávy

Pro jeden tým je ještě místo, přihlaste se pokud si myslíte že to umíte
-
komerční sdělení

Svárov, škola se 120 letou tradicí, hledá spolupracovníky do svého týmu
-
pozvánka

Lovci zkamenělin na Kladensku: Výprava do pravěkého pralesa na Ronovce
-
video

Hříšníků byly stovky – Speed marathon ve Středočeském kraji
-
zprávy

Kladenský basketbalový fenomén: Holky z U15 útočí na republikové pódium
-
zprávy

Nezapomeňte si vyměnit občanský průkaz včas
-
zprávy

Rádio Relax zve na 19. charitativní bazárek v Kladně
-
pozvánka

Svět skrze hledáček: Slánský Fotosalon otevírá brány
-
zprávy

Uzavírka části ulice ke stadionu začne od pondělí 20. dubna
-
sport

Hokejový turnaj Golden cup ve Slaném – hrát budou i strážníci z Kladna
-
zprávy

Kousek od Kladna , už v sobotu, můžete zažít největší bitvu rytířů v Evropě
-
krimi

Opět falešní policisté a bankéři, žena předala osobně cizímu muži milion korun
-
zprávy

Kladeňáci se o teplo bát nemusí, ceny budou pro násldující roky stále nízké a fixní
-
zprávy

Rychlá soutěž o poslední dvě vstupenky do lunaparku Spilka na Kladně
-
zprávy

Zelený grunt – Firemní akce, která chutná jinak
-
krimi

Speciální kontroly na středočeských silnicích


