SAMK Měsíčník Kladno
ČSAD KLADNO Malování květin Klapod
  • Malování květin
  • SAMK
  • Kladno

Myslivecký ples 2025: Tradice, zábava a bohatá tombola 1. února

Pátek, 17. ledna 2025 07:37

Kulturního událost, na kterou se těší nejen myslivci, ale i široká veřejnost, se opět blíží. V sobotu 1. února od 20 hodin se v Domě kultury Kladno uskuteční již osmý okresní myslivecký ples, který se stal oblíbenou tradicí novodobé historie myslivosti na Kladensku.

 

Hudební doprovod zajistí Martin Pešl Band, který slibuje příjemnou atmosféru a taneční melodie pro všechny generace. Součástí večera bude také bohatá tombola, která nabídne nejen ceny s mysliveckou tematikou, jako jsou lovecké potřeby či regionální speciality, ale i zajímavé dary od místních podnikatelů a partnerů plesu.

Vstupné činí 450 Kč, přičemž vstupenky je možné zakoupit v předprodeji na dvou místech: v Městském informačním centru Kladno a v kanceláři Okresního mysliveckého spolku Kladno.

Ať už patříte mezi dlouholeté příznivce myslivosti, nebo vás láká zažít příjemný večer s hudbou a tancem, přijďte. Přivítáme vás s otevřenou náručí a těšíme se na společné setkání.

Myslivosti zdar!

 



  1. zprávy

    Tragédie ve Smečně: Hugoušek svůj boj prohrál, jeho majitelé jsou zdrceni

  2. zprávy

    Havárie vody v Kladně-Dubí a Buštěhradu: Opravy potrvají do večera

  3. zprávy

    Kyberšikana: Skrytá hrozba digitálního věku

  4. zprávy

    Osmdesát let poté! Válečné události připomenou příběh nuceně nasazeného, kameny zmizelých, unikátní exponáty i divadelní hra

  5. zprávy

    CRAZY SHOW: Večer plný humoru a improvizace s Martinem Hranáčem

  6. zprávy

    Tým – základ úspěchu ve zdravotnictví a složkách IZS

  7. zprávy

    Vesnice roku 2025 – Motivační seminář v Drahouši

  8. zprávy

    Zvyky a tradice: 22 únor – PROČ MÁ PETR SVÁTEK DVAKRÁT ZA ROK

  9. zprávy

    Kraj- Na projekty zaměřené na ochranu životního prostředí vyhradil kraj 8 milionů korun

  10. zprávy

    Kraj – Startuje největší soutěž na dopravce v historii České republiky – Středočeský kraj a Praha vyhlašují výběrové řízení na železničního dopravce s velkokapacitními elektrickými jednotkami

  11. zprávy

    Kronika rodinného chaosu: Cimrmanova topografie geniality: Boule a mentální inhalátor, pilíře pokroku

  12. zprávy

    Brandýsek oslaví 680 let od první zmínky a připomene si události druhé světové války

  13. zprávy

    Na obnovu kulturních památek pro rok 2025 kraj vyčlenil 58 miliónů korun. O dotace bude možné žádat v průběhu března

  14. zprávy

    Toulaví psi na Sletišti: Jeden skončil na jízdárně, další dva v Sitenském údolí

  15. zprávy

    Poděkování panu Burešovi od starosty města Smečno

  16. zprávy

    Řidič ve sdíleném autě zdemoloval v Kladně vůz o ostrůvek a ujel, usvědčila ho odpadlá značka 

  17. zprávy

    Sirény služebních vozů se rozsvítily: Kladno si připomnělo Evropský den obětí trestních činů

  18. komerční sdělení

    Škola pro život a ne pro známky v Hostivici, pořádá prvního dubna zápis do první třídy

  19. zprávy

    Život máte jen jeden! Buďte na cestách opatrní

  20. zprávy

    Obyvatelé Kvíčku projednali změny v dopravním režimu