ČT1 natáčí v divadle ve Slaném, možná poslední, slavnostní Silvestr
Úterý, 26. listopadu 2024 06:13
ČT1 natáčí v divadle ve Slaném slavnostní Silvestr 2024. Možná je to poslední zábavný večer. ČT oznámila, že pokud se nezvýší televizní poplatky omezí počet svých vysílacích kanálů a nebude podobné pořady natáčet.
Slaný se na pár dnů proměnilo v televizní centrum, když Česká televize využila místní historické divadlo pro natáčení slavnostního pořadu k Silvestru 2024. Kamery, reflektory a nadšené publikum i štáb zaplnily každé zákoutí divadla, které se stalo hlavním dějištěm speciální show, jež na obrazovkách uzavře letošní rok.
ČT1 hledali unikátní místo s atmosférou a duchem tradice, který by dokázal podtrhnout slavnostní ráz pořadu. Slaný má nejen nádherné divadlo, ale také vřelé obyvatele, kteří vytvořili skvělou kulisu.
Slánská scéna se hlásí k tradici Spolku divadelních ochotníků založeného v roce 1873, a tak loni oslavila úctyhodných 150 let nepřetržité činnosti. Domovskou scénou souboru je Městské divadlo ve Slaném, o jehož stavbu se zasloužili mimo jiné právě slánští ochotníci
Známé tváře na pódiu
Diváci se mohou těšit na pestrý program plný zábavy, hudby a humorných scének. Mezi hosty nechyběli populární moderátoři, herci ani hudební hvězdy.
.
Natáčení jako zážitek pro místní
Natáčení se účastnilo také několik desítek obyvatel města a jak je zvykem ve Slaném, vše se rychle rozkecá a tak se podrobnosti o chystaném pořadu dozvíme velmi brzo.
-red-
VŠE O VÁNOCÍCH NA KLADNĚ SE DOZVÍTE PO KLIKNUTÍ NÍŽE NEBO ZDE
-
zprávy
Školní louka ožila – Družina ve Pcherách oslavila květen venku se zvířecími mláďaty
-
zprávy
Festival VoBrKo přinese do Brandýska bouřlivou hudební jízdu
-
zprávy
Lidice pro 21. století slaví rekordní 20. ročník. Silné příběhy, emoce i naděje mladých autorů zazněly v zahradě Lidické galerie
-
zprávy
Pozvánka na EduRun 2025: Rozběhněte se do léta se slánskou Obchodkou!
-
zprávy
43. ročník Kladenských dvorků láká na výtvarné umění, hudbu i slam poetry
-
zprávy
Odešel kladenský šachový velmistr
-
zprávy
Modernizace železniční trati dále proměňuje tvář Kladna: Výstavba podchodu uzavře ulici Sportovců, přibudou parkovací místa u stadionu
-
zprávy
Lékař radí – Cizí těleso v oku – Záněty a podráždění očí
-
zprávy
Obdivuhodný maratonec mezi námi. Smekáme klobouk před Ladislavem Tlustým z Dubí
-
zprávy
Slánská muzejní noc otevře sochařskou výstavu Mikrosvěty
-
zprávy
Dítě utrpělo těžké popáleniny, bylo letecky transportováno.
-
zprávy
Restaurace Na Čamrdě otevřená již 14 dní navzdory ZÁKAZU. SZPI zahajuje nové šetření
-
zprávy
Dětské rybářské závody na Salakvardě opět lákají malé rybáře
-
zprávy
Skills day. Špičkový mladí trenéři florbalu se sešli v Hale Bios na Kladně a učili florbalový potěr
-
zprávy
Zažijte ticho, klid a rybolov jako z pohádky: Rybník U Jelena na Slánsku vás okouzlí atmosférou venkova
-
zprávy
Středočeská knihovna na Kladně přichystala zajímavý program na červen
-
kultura
Pozvánka na country večer s kapelou Veterán Western – pohodová muzika pod širým nebem
-
zprávy
Doporučujeme rezervaci: Prodej čerstvých kuřat z domácího chovu, Žižice u Slaného, 125korun za kilo již 5. – 6. června mapa na konci článku
-
zprávy
Třetí červnový den patří všem milovníkům jízdy na kole.
-
zprávy
Zážitkový vlak vyrazí znovu! V červnu vás sveze do hornického skanzenu Mayrau