Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Jubilejní desátá Noc Válečníků zaručuje divákům nevšední show

Pondělí, 4. května 2015 08:39

Tvrdé boje, pot, krev, svalnatá mužská těla a krásné dívky, i tak by se dala charakterizovat letošní květnová show gladiátorů, která odstartuje již 21. května od dvaceti hodin ve Sportovní hale na Sletišti.

Celý galavečer zpestří svými songy, které jsou zaměřené na bojové sporty, vynikající bojovník v thajském boxu, bubeník skupiny Chinaski a rapper MARPO (Otakar Petřina).

Bojové sporty mají v Kladně bohatou tradici a do té zapadá i Noc Válečníků. Desátým rokem ji organizuje bývalý mistr světa v thajském boxu Pavel Hakim Majer.

„Letošní Noc je již desátá a tudíž jubilejní. Diváci se mohou těšit na směs bojových stylů, jako je box, K1, Thai box nebo MMA“, uvedl pro Kladenské listy. „Letos jsem to postavil tak, že se mezi sebou utkají nejlepší kladenští fighteři proti bojovníkům z celé České republiky a postaví se proti sobě v deseti jednotlivých zápasech“, dodává Hakim.

„V doprovodném programu budou diváci sledovat ohnivou a laserovou show. Představí se také kladenský Aerobic, protože jsou v něm Kladeňáci hodně dobří a své umění na hrazdě předvede Street Workout Kladno. Na obřích obrazovkách poběží v průběhu večera sestřih videí, která ukážou to nejlepší, co se za deset let na Noci Válečníků odehrálo“, láká dále na galavečer Pavel Hakim Majer.

Patronem celé akce se stal známý bavič, režisér a herec v jedné osobě, Jakub Kohák.

.

Autor: spi, vib

.