ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

V Kladně již stojí Pohádkový strom splněných přání

Středa, 16. listopadu 2022 09:12

Kladeňáci se mohou těšit na zatím unikátní rozsvícení svého stromu, čeká je mnoho překvapení a to včetně vánočního vláčku. Jeho umístění tradičně na náměstí Starosty Pavla proběhlo v úterý za nemalé pozornosti veřejnosti a s bezpečnostním zajištěním strážníků města. Lidé mohou i letos plnit přání dětem z dětských domovů.

V Kladně již stojí Pohádkový strom splněných přání (Foto: Pavel Varvařovský)

Slavnostní rozsvícení Pohádkového vánočního stromu splněných přání proběhne 26. listopadu od 16.00 hodin na náměstí Starosty Pavla, kdy poprvé vyjede speciální vánoční vláček. Program Kladenských Vánoc odstartuje od 17.00 charitativní koncert v podání vokálního kvarteta 4TET v kostele Nanebevzetí Panny Marie.

Program se poté přesune přímo na samotné náměstí a na návštěvníky čeká malé překvapení ve vzduchu. Společně s unikátním kulturním programem se můžete těšit na tržiště, kluziště a nebude chybět ani možnost vzít si z vánočního stromu obálky, ve kterých se ukrývají přání dětí z dětských domovů. „Každý kdo má srdce na pravém místě, tak jistě pomůže splnit přání dětem, které nemají to štěstí, trávit čas adventu nebo u stromečku v kruhu rodinném, vše samozřejmě budeme streamovat i on-line na oficiálním Facebookovém profilu města,“ uvedl mluvčí kladenského magistrátu Vít Heral.

Prodej vstupenek na charitativní koncert je v Městském informačním centru a online ZDE: