ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

V kladenském Centralu se bude o víkendech sportovat

Pátek, 21. října 2022 08:53

Stejně jako loni, i letos bude listopad v obchodním centru Central Kladno patřit sportu. Akce Kladno sportuje se uskuteční ve třech sobotách, postupně 5. listopadu, 12. listopadu a 19. listopadu, pokaždé od 13 do 16 hodin.

V kladenském Centralu se bude o víkendech sportovat (Foto: KL)

Stejně jako loni se představí více než desítka místních sportovních klubů, které si na vlastních stanovištích připraví tematický program pro holky i kluky, malé i velké. V Centralu si na své přijde každý nadšený sportovec. Akci organizačně zastřeší moderátoři Honza Ladra a Aleš Švarc známí z radia Relax. Sportovní areály města Kladna coby spolupořadatel akce poskytnou věcné ceny do soutěží.

„Věřím, že se akce vydaří a přiláká ke sportu nové zájemce. Místní kluby, s nimiž úzce spolupracujeme, se pravidelně prezentují na našich sportovních akcích. Projekt Kladno sportuje, který jsme loni odstartovali ve spolupráci s obchodním centrem Central, je ale jedinečná příležitost, jak sport dostat i do netradičního prostředí, kde se pohybuje velké množství lidí. Věřím, že akce bude pro návštěvníky vítaným zpestřením nákupů a že sama o sobě do obchodního centra mnohé přiláká,“ říká marketingová manažerka SAMK Veronika Povondrová.

Účast z řad sportovních klubů přislíbili hokejbalisté HBC Kladno, volejbalisté Kladno volejbal cz a baseballisté Miners Kladno. Ti se představí 5. listopadu. O týden později, 12. listopadu, Central přivítá tenisty Maršoun Tennis Academy, judisty z klubu Judo Kladno N62, hokejisty a krasobruslařky PZ Kladno. Poslední sportovní sobota, 19. listopadu, patří basketbalistkám Sokola a basketbalistům BK Kladno, fotbalistům SK Kladno a florbalovým Kanonýrům Kladno. Součástí programů, které jsou naplánovány vždy od 13 do 16 hodin, jsou také vystoupení tanečnic a tanečníků.

Informace jsou zveřejněny na základě zdroje SAMK