ČSAD KLADNO
  • Vánoce Kladno
  • Den otevřených dveří
  • Práce ve Slaném

Udělejte radost pejskům z útulku Bouchalka, přivezte jim granule

Úterý, 18. října 2022 10:14

Společnost dneška je bohužel konzumní. Snažíme se udělat radost svým potomkům a mnohdy nejsme schopni akceptovat potřeby psího kamaráda. Bohužel často se tak stává, že po zhodnocení situace skončí pejsek v lepším případě v útulku.

Udělejte radost pejskům z útulku Bouchalka, přivezte ji granule

Naštěstí se pejskové většinou dostanou do útulků a nezemřou hladem uvázáni u stromu pár metrů od silnice, ti šťastnější najdou útočiště na Bouchalce, kde je o ně postaráno v mezích možností maximálně. Jen i při největším úsilí nelze nahradit psímu kamarádovi tu vstřícnou smečku, kterou je pro něho dobrý páníček nebo rodina. Zvažte tedy před koupí roztomilého štěňátka nebo adopcí pejska všechny faktory. Navštivte alespoň útulek párkrát se svými potomky, a uvidíte, zda-li půjdou i třeba v neděli ráno psa ochotně vyvenčit a ne jenom na dvě minuty. Třeba tam potkáte vděčného a věrného přítele, který vám padne do oka. Svou lásku, kterou mu věnujete, vám vrchovatě vrátí.  

„Pokud si nemůžete pejska adoptovat a není vám to lhostejné, tak můžete pomoci i jinak! Každý den, včetně víkendů, je pro veřejnost Bouchalka otevřena. Zájemci mohou pomoci s venčením. Vždy v čase od 10:00–14:00. Dobrovolníků je stále málo, takže budeme rádi za každého z vás. Zároveň uvítáme jakoukoliv materiální pomoc ve formě granulí pro pejsky. Preferované značky: Brit, Brit Care, Calibra, Carnilove, ale budeme vděční za jakékoliv jiné kvalitní granule,“ sdělila jedna z dobrovolnic Jana Tichá, která dlouhodobě a zdarma pomáhá v tomto útulku pro pejsky.