ČSAD KLADNO
  • Vánoce Kladno
  • Den otevřených dveří
  • Práce ve Slaném

Soutěž o lístky do cirkusu Humberto vyhrála paní Simona

Čtvrtek, 6. října 2022 12:38

Do Kladna zavítal cirkus Humberto. Se svým programem v městě sklidil velký úspěch. Kladenské listy proto vyhlásily soutěž o volné vstupenky na toto varieté. Stačilo jen správně odpovědět na zadanou otázku a počkat si na vylosování. Šťastnou výherkyní se nakonec stala paní Simona z Libušína.   

Šťastná výherkyně Lucie z Libušína (Foto: KL)

Cirkusu Humberto se věnoval i spisovatel Eduard Bass, který strávil dva roky svého života tímto příběhem. Díky němu a jeho stejnojmennému televiznímu seriálu, zná dnes pojem Humberto snad každý. Slavný cirkus s bohatou historií a pestrou současností navštěvuje pravidelně různá města České Republiky. Od 22. září své šapitó postavil v Kladně u obchodního domu Oaza. Jeho skoro tříhodinová show stojí za to. Tu můžete vidět až do 8. října. A také ji zdarma uvidí šťastná výherkyně rodinného vstupného, paní Simona z Libušína. Ta zprávě odpověděla na zadanou otázku a byla náhodně vylosována.

V představení se předvádí umělci z osmi zemí a na vlastní oči je možné vidět více než 60 zvířat.

„V cirkuse Humberto jsem naposledy byla jako malá holka, dnes mám devítiletou dceru, se kterou tam půjdu. S sebou vezmeme i kamarádku s jejím potomkem. Nikdy v životě jsem nic nevyhrála, v životě mě to nenapadlo, že budu mít štěstí a vyhraji s Kladenskými listy,“ uvedla paní Simona.