Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Ve Slaném došlo k dalšímu vykradení, zloděj si odnesl věci za 75 tisíc

Středa, 31. srpna 2022 06:20

Slánští policisté šetří případ vloupání do rodinného domu, k němuž došlo ve Švehlově ulici ve Slaném. Zloděj se do baráku dostal okenní ventilací a odnesl si lup za 75 tisíc.

Ve Slaném došlo k dalšímu vykradení, zloděj si odnesl věci za 75 tisíc (Ilustrační foto: KL)

K vykradení rodinného domu došlo o víkendu, v době od dopoledních desíti hodin 19. srpna do večerních půl sedmé 21. srpna. „Neznámý pachatel se nejprve snažil vypáčit okno v přízemí, kde se mu to ale nepodařilo, proto přistoupil k jinému oknu, které bylo otevřené na ventilaci, a tím se dostal do vnitřních prostor. Z místnosti pak odcizil značkovou kabelku v hodnotě okolo 25 tisíc korun, dva páry značkových bot za 15 tisíc korun, Playstation společně s nejméně deseti kusy her v hodnotě za více než 20 tisíc korun a dva mobilní telefony za 15 tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání dvou trestných činů, a to krádeže a porušování domovní svobody, za což zloději v případě dopadení a odsouzení hrozí trest odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

„V této souvislosti se obracíme na občany s žádostí o pomoc týkající se dopadení pachatele. Pokud jste si někoho v této době všimli nebo viděli někoho podezřelého, kontaktuje nás na lince 158 nebo přímo policisty z obvodního oddělení Slaný na telefonním čísle 974 873 811 či na mobilu 602 262 844,“ dodala Michaela Richterová.