Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Slánské letní kino se stalo dějištěm Krajské výstavy psů

Pondělí, 15. srpna 2022 08:47

Historicky první a hned krajské výstavy psů ve Slaném se zúčastnilo přes 350 čtyřnohých zástupců s více než dvou set mezinárodně uznaných plemen se svými majiteli. Účast vystavovatelů i návštěvníků předčili očekáváni pořadatelů.

Slánské letní kino se stalo dějištěm Krajské výstavy psů (Foto: Pavel Varvařovský)

Jak uvedl ředitel výstavy Martin Jirák: „Ve velmi krátké době od nápadu k realizaci se povedlo zorganizovat pod hlavičkou Japan klubu viditelně úspěšnou akci a pozitivní reakce nejen vystavovatelů, ale i příchozích nás těší“.

Areál letního kina ve Slaném se ukázal jako ideální prostor právě pro takovou akci. Nabízí veškeré potřebné zázemí a přilehlý lesopark je vhodný na procházky s pejsky čekající na svou účast na výstavě.

Jedním ze šesti posuzovatelů byl Řehánek Petr, jeho kariéra mezinárodního posuzovatele psů započala už v roce 1986 a za desítky let se vypracoval na místo světově uznávaného odborníka s aprobací na všechna plemena vedená v mezinárodní organizaci FCI. „Procestoval jsem jako rozhodčí více než šedesát zemí doslova po celém světě a i mě mile překvapila tato krajská výstava jak organizačně tak i prostorem jejího konání,“ řekl Kladenským listům Petr Řehánek.

Na to, jak se výstava psů ve Slaném povedla, se podívejte v naší fotogalerii.