ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

V Centralu kradl muž na fotografii. Poznáte ho?

Pátek, 15. července 2022 07:54

Policisté Obvodního oddělení Kladno pátrají po zloději, který měl odcizit mobilní telefon v hodnotě 15 tisíc korun třiadvacetileté ženě. Nyní mu za tento čin hrozí až dvouletý kriminál.

V Centralu kradl muž na fotografii. Poznáte ho? (Foto: PČR)

Mladice v uvedený den pracovala v obchodním centru v Kladně, a to v prodejně trafiky, kde jako hosteska nabízela tabákové výrobky. Na prodejním pultu měla odložený svůj mobilní telefon, tak aby ho měla na dosah ruky, pachatel však využil chvilkové nepozornosti a mobilní telefon odcizil.

Kamery v obchodním centru zachytily podezřelého muže, jeho totožnost se zatím policistům nepovedlo zjistit, proto se touto cestou obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc.

V případě dopadení a prokázání viny hrozí za krádež až dvouletý trest odnětí svobody.

„Podezřelý muž byl oblečen do modré bundy, černého trička s bílým nápisem, džínových kraťasů a černých bot. Společně s ním byl na několika místech zachycen další muž, který by mohl být pro policisty důležitým svědkem a mohl by pomoci s objasněním případu. Ten byl oblečen do černé mikiny s bílým nápisem ICON, tmavých džínových kalhot a bílých bot. Na hlavě měl nasazenou výraznou kšiltovku,“ popsala pachatele policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Policisté přijmou jakékoliv informace o totožnosti podezřelého muže. Pokud muže na fotografii poznáváte, ozvěte se prosím policistům na linku 158 nebo na telefonní číslo 974 873 500.