ČSAD KLADNO
  • Farmářské trhy
  • Kladno
  • Rebuy Stars

Klip, který se natáčel ve Slaném, je již na světě

Úterý, 12. července 2022 08:36

Herec a režisér Roman Štolpa natáčel ve Slaném klip, jehož výsledkem mělo být navození dobré letní nálady a zapomenutí všeho špatného. Do filmování se zapojili, s dětským pěvecky tanečním souborem, také místní občané a slánský starosta Martin Hrabánek. Jak se dílo povedlo, se nyní můžete přesvědčit na vlastní oči. Klip má za sebou již svoji premiéru.


Videozdroj: ZLOBIDLA S.R.O.


Do náročného natáčení klipu dětského pěvecky tanečního souboru známého jako Zlobidla s.r.o. se pustili nejen složky záchranného integrovaného systému, ale i slánský starosta Martin Hrabánek a místní občané i městští policisté. Herec a režisér Roman Štolpa ve Slaném první scény natáčel koncem května. Pokračovalo se však i následující měsíce.

Štolpa se hned na začátku filmování nechal slyšet, že výsledek jeho práce by měl být o tom, aby vznikl letní klip a výzva k navození dobré nálady a pro zapomenutí všeho špatného. „Myšlenka je taková, že děti by měly inspirovat dospělé, aby si vykouzlili úsměv na tváři a přestali mít chmury a zkusili se chvíli smát. Píseň, na kterou se videoklip natáčel, nese název Zpívej, tancuj, tleskej, život je tak hezkej,“ řekl Roman Štolpa.

„Natáčení videoklipu, bylo náročné. Vedra nám moc nepřály. V klipu diváci uvidí hasiče, zástupce rychlé pomoci, městská policie, slánského starostu i auto klubu historických vozidel Slaný,“ uvedla pro Kladenské listy Jana Boková ze souboru Zlobidla s.r.o.