Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Společnost LEGO opět boduje v žebříčku nejlepších zaměstnavatelů

Úterý, 14. června 2022 08:03

Společnost LEGO se letos opět umístila v žebříčku nejlepších zaměstnavatelů Randstad Award na předních příčkách. V kategorii výrobních závodů se firma vrátila na první místo, a navíc se posunula na třetí příčku napříč všemi kategoriemi. Továrna LEGO® patří více než 20 let k největším zaměstnavatelům v regionu a péče o zaměstnance je po celou dobu její velkou prioritou.

Foto: KL

„Jsem velice rád, že vnímání společnosti LEGO jako dobrého zaměstnavatele se ukazuje jak v našich každoročních interních průzkumech, tak i ve výsledcích tohoto ocenění,“ komentuje výsledky Jesper Hassellund Mikkelsen, generální ředitel továrny LEGO v Kladně. „Jsme si velmi dobře vědomi toho, že naši zaměstnanci jsou to nejdůležitější aktivum, které máme. Spolu s kolegy ve vedení továrny proto bereme náš závazek vůči nim velice vážně a děláme maximum proto, aby naše továrna byla bezpečným prostorem pro všechny naše zaměstnance, kde je každý hrdý na to, jak přispívá ke společným úspěchům,“ dodává Mikkelsen.

Spokojenost zaměstnanců kladenské továrny podporuje dlouhodobá stabilita firmy, celá řada benefitů, ale také otevřené prostředí, kde se lidé cítí dobře. Společnost LEGO klade velký důraz na psychickou pohodu svých zaměstnanců. Vedle benefitů, jakými jsou fit centrum a masáže přímo v areálu továrny, tak nabízí například podporu při řešení problémů s dluhy, mimořádné volno pro péči o blízkou osobu nebo šestitýdenní otcovskou dovolenou. Firma také nezapomíná na samotnou podstatu svého podnikání, tedy na hru. Každý rok se tak všichni zaměstnanci těší na takzvaný Play Day, tedy den, kdy se na celém světě zastaví provoz a všichni se baví a hrají si nejen s ikonickými LEGO kostkami. V letošním roce je tento den plný zábavy a hraní navíc korunován oslavou 90. let od založení LEGO Group. Umístění na předních místech ankety o nejlepšího zaměstnavatele je tak hezkým dárkem k tomuto významnému výročí.